Рішення, прийняті на сорок п’ятій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 16.04.2019 р.

 • 1346

 1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.
 2. Про затвердження кандидатури на посаду директора Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради Полтавської області.
 3. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі м. Гадяча на 2016-2020роки.
 4. Про затвердження територій та меж обслуговування закладами освіти міста Гадяча та Біленченківського старостинського округу.
 5. Про організацію оплачуваних громадських робіт для учнівської та студентської молоді у 2019 році.
 6. Про затвердження Програми фінансової підтримки Гадяцького виробничого управління житлово-комунального господарства на 2019 рік.
 7. Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч – житло» на 2019 рік.
 8. Про внесення змін до Програми з благоустрою міста Гадяча на 2018-2020 роки.
 9. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Гадяч на 2017-2021 роки.
 10. Про внесення змін та доповнень до Плану соціально - економічного розвитку Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
 11. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2019 рік.
 12. Про затвердження Положення про відділ організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету Гадяцької міської ради в новій редакції.
 13. Про передачу індивідуально визначеного майна з балансу відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на баланс комунального підприємства теплового господарства «Гадячтеплоенерго».
 14. Про затвердження звітів про оцінку об’єктів нерухомого майна, розташованих за адресою: вул. Дружби, 12-З, м. Гадяч.
 15. Про поновлення договору оренди комунального майна, укладеного між Гадяцькою міською радою та Шелист Катериною Олександрівною.
 16. Про поновлення договору оренди комунального майна, укладеного між Гадяцькою міською радою та Островним Олексієм Григоровичем.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0735 га, з метою передачі її у власність гр. Пилипенко Валентині Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: вулиця Павлова,6, місто Гадяч, землі житлової та громадської забудови.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0730 га, з метою передачі її у власність гр. Нікітовській Ользі Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: вулиця Волгоградська,67, місто Гадяч, землі житлової та громадської забудови.  
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0050 га, з метою передачі її у власність гр. Макусі Івану Івановичу для будівництва індивідуальних гаражів, за адресою: вулиця Коцюбинського,61-Б, місто Гадяч, землі житлової та громадської забудови.  
 20. Про надання дозволу КПТГ "Гадячтеплоенерго" на розробку технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок загальною площею 0,7924 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури,  на території міста Гадяч, по  вулицях Полтавська та Тельмана.
 21. Про передачу в оренду терміном на один рік земельної ділянки загальною площею 20,0 га,   гр. Юхименку Роману Олексійовичу для ведення особистого селянського господарства, на території міста Гадяч (в районі Гадяцького ліцею I-III ступенів № 4), землі сільськогосподарського призначення.  
 22. Про надання дозволу ТОВ "Діола-Д"  на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі загальною площею 34,9132 га (невитребувані земельні частки паї) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані на території Біленченківського старостинського округу Гадяцької міської об'єднаної територіальної громади. 
 23. Про передачу в користування на умовах земельного сервітуту строком на п'ять років земельну ділянку площею 0,6394 га, ТОВ "Українська Зерноторгова Компанія", для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (розміщення будівельних матеріалів), за адресою: вулиця Енгельса,34, в м. Гадяч.
 24. Про поновлення договору земельного сервітуту площею 0,0019 га, строком  на п'ять років, ФОП Бугаєвському Сергію Олександровичу, за адресою: вулиця Лохвицька (біля автостанції), в місті Гадяч, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – обслуговування торгівельного кіоску, землі житлової та громадської забудови.
 25. Про надання дозволу гр. Зінченку Геннадію Владленовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, для будівництва індивідуальних гаражів, за адресою: вулиця Швидкого,11-Б, м. Гадяч, гараж № 4-А, землі житлової та громадської забудови.
 26. Про надання дозволу гр. Іванюті Ользі Григорівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  за адресою: провулок Ватутіна,2-А, м. Гадяч, землі житлової та громадської забудови.
 27. Про надання дозволу гр. Мироненку Івану Івановичу та Мироненко Наталії Петрівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі,  з метою передачі її у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  за адресою: провулок Чкалова, 21-А, м. Гадяч, землі житлової та громадської забудови.
 28. Про надання дозволу гр. Коваленку Анатолію Олексійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі орієнтовною площею 0,2000 га, для ведення особистого селянського господарства, в межах села Рудиків, Біленченківського старостинського округу, Гадяцької міської об'єднаної територіальної громади, землі сільськогосподарського призначення.
 29. Про надання дозволу гр. Качалі Івану Івановичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва індивідуальних гаражів, за адресою: площа Піонерська,1-Б, місто Гадяч, гараж № 1, землі житлової та громадської забудови.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0590 га, з метою передачі її у спільну часткову власність гр. Демченку Павлу Федоровичу, Демченко Клавдії Іванівні, Демченку Сергію Павловичу, Руденко Ларисі Павлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: вулиця Кобилянської,41, місто Гадяч, землі житлової та громадської забудови.  
 31. Про надання дозволу  ФОП Ревегук Тетяні Олександрівні у викупі орендованої земельної ділянки площею 0,0123 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: вулиця Тельмана,74-А, місто Гадяч, землі житлової та громадської забудови.
 32. Про скасування рішення 21 сесії (друге пленарне засідання) Гадяцької міської ради сьомого скликання від 22.06.2017 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0100 га, з метою передачі її в оренду гр. Микитенку Григорію Степановичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 6, за адресою: місто Гадяч, вулиця Маркса,31В, землі житлової та громадської забудови".