Ремонтні роботи тривають

Дата: 24.04.2019 09:32

Проводяться роботи по капітальному ремонту бітумних покрівель багатоквартирних житлових будинків. Вже відремонтовано покрівлі за адресами:   Воровського, 9;  Гагаріна, 84;  Шевченка, 38.

Рішенням 41 сесії міської ради сьомого скликання (друге пленарне засідання) від 20.12.2018 року затверджено План економічного і соціального розвитку Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. Ним визначено значний обсяг робіт  саме з капітального ремонту. До переліку запланованих робіт включені не тільки дороги проїжджої частини міста, а й тротуарні доріжки та внутрішньо будинкові дороги. На даний час вже проведені ремонтні роботи тротуарної доріжки по вулиці Полтавська, 56.

З настанням сприятливих погодних умов у місті розпочато виконання планових робіт по відновленню дорожнього покриття вулиць. Нещодавно проведено поточний ремонт відрізку дороги по вулиці Лохвицька.

Відремонтовано дорожнє покриття в селі Степаненки Біленченківського старостинського округу. Вартість робіт – 195,0 тис.гривень.

Роботи по покращенню стану доріг та тротуарів тривають.