Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на заміщення вакантної посади директора Гадяцького історико-краєзнавчого музею

  • 509

Фото без опису

Відповідно до Закону України «Про культуру» відділ культури і туризму Гадяцької міської ради наказом від  24.04.2019 №  13-К оголосив про проведення конкурсного добору на заміщення вакантної посади директора Гадяцького історико-краєзнавчого музею.

        Керуючись частинами 3 і 6 статті 213 Закону України «Про культуру» відділ культури і туризму Гадяцької міської ради розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на заміщення вакантної посади директора Гадяцького історико-краєзнавчого музею.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

- незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

- члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

- члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

- є членом трудового колективу Гадяцького історико-краєзнавчого музею, на посаду керівника якого проводиться конкурсний добір.

Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація подає до відділу культури і туризму Гадяцької міської ради до 25 травня 2019 року включно в письмовому вигляді:

лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.

До листа додаються заява та анкета, за формами, що додаються:

Заява про участь у роботі конкурсній комісії.docx

Анкета кандидата на включення до складу конкурсної комісії.docx

 Подані пропозиції розглядаються відділом культури і туризму Гадяцької міської ради протягом  травня 2019 року.

Жеребкування буде проведено   4 червня 2019 року.

Довідки за телефоном: (05354) 2-34-25

Додатково інформуємо:

Відповідно до п.п. 3, 6 статті 213 Закону України «Про культуру» кандидатури до складу конкурсної комісії подають громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

Правові та організаційні засади реалізації права на свободу об'єднання, гарантованого Конституцією України та міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, порядок утворення, реєстрації, діяльності та припинення громадських об'єднань визначено Законом України «Про громадські об'єднання», згідно із яким громадська організація – це громадське об'єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи.

Відповідно до п. 9 статті 9 Закону України «Про громадські об’єднання» дії від імені незареєстрованого громадського об’єднання, крім дій, пов’язаних з реєстрацією такого об’єднання, забороняються.

З огляду на викладене та з метою підтвердження функціонального спрямування громадської організації та її державної реєстрації, просимо подати засвідчені належним чином копії затвердженого в установленому порядку статуту громадської організації та документа про державну реєстрацію.