ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МІГРУЮЧИХ ПТАХІВ

Дата: 25.04.2019 14:42

10 травня – Всесвітній день мігруючих птахів (World Migratory Bird Day)

Всесвітній день мігруючих птахів був ініційований у 2006 році Угодою про збереження афро-азіатських мігруючих водно-болотних птахів у співпраці з Конвенцією про збереження мігруючих видів тварин як глобальна інформаційно-освітня кампанія, спрямована на створення сприятливих умов для мігруючих птахів та середовища їхнього проживання в усьому світі.

Щороку велика кількість мігруючих видів птахів перетинає моря, океани, гори та пустелі під час своїх мандрівок на виживання. Охороняючи їх, ми робимо внесок у збереження біорізноманіття. Останнім часом чисельність мігруючих птахів, які здійснюють перельоти між Африкою, Близьким Сходом і Європою, значно скоротилася. Відзначення цього дня дає можливість кожному зробити свій внесок у зменшення загроз для птахів та для їхнього захисту. Будь-яка участь сприятиме успіху цієї кампанії: вивчення птахів у природних умовах, навчальні програми, лекції, екскурсії, художні виставки чи громадські події.