Привітання міського голови з 74-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Днем пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2019 09:44

Дорогі ветерани!

Шановні гадячани та гості міста!

Щиро вітаю з 74-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Днем пам’яті та примирення.

Сьогодні свої вітання та слова вдячності ми адресуємо перш за все ветеранам - фронтовикам, партизанам і підпільникам, трудівникам тилу, дітям війни - всім тим, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного лихоліття. На передовій та трудовому фронті всі українці наближали омріяну перемогу. Для нас, спадкоємців Великої Перемоги, Ваше самовіддане служіння Вітчизні - яскравий приклад стійкості, мужності, героїзму.

Естафета подвигу – безсмертна, а зв’язок поколінь – нерозривний.

Низько схиляємо голови перед мільйонами загиблих у Другій світовій війні, віддаємо шану всім, хто воював на фронтах, хто самовідданою працею в тилу наближав довгоочікувану Перемогу.

Від щирого серця бажаю здоров’я і довголіття, миру і родинного тепла, а нинішнім захисникам України – незламного духу і відданості своїй державі.

З глибокою повагою,  міський голова В.О.Нестеренко