У Гадячі проведено додатковий тренінг для вчителів перших класів LEGO Foundation

Фото без опису3 травня 2019 року на базі  Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради проведено додатковий тренінг для вчителів перших класів Нової української школи закладів загальної середньої освіти міста Гадяча, Гадяцького району, Сергіївської та Петрівсько-Роменської ОТГ тренером LEGO Foundation, старшим викладачем кафедри методики змісту освіти ПОІППО ім. М.В.Остроградського Жданюк Людмилою Олексіївною.

Фото без описуУчасники тренінгу мали можливість додатково ознайомитися з потенціалом наборів LEGO, технології «Шість цеглинок», які допоможуть учням ще краще тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити.

Висловлюємо щиру подяку тренеру та благодійному фонду The LEGO Foundation, Полтавському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти ім.. М.В. Остроградського за організацію цікавих тренінгів та удосконалення освітнього процесу Нової української школи.