У Гадячі проведено щорічну загальноміську церемонію нагородження переможців обласних учнівських олімпіад, інших інтелектуальних та спортивних конкурсів і турнірів «Зоряний Олімп-2019»

10 травня 2019 року на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради проведено щорічну загальноміську церемонію нагородження переможців обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України та інших інтелектуальних та спортивних конкурсів і турнірів, а також їх наставників «Зоряний Олімп-2019».

У цей день ми відзначаємо здобувачів освіти, які показали високий рівень знань, захищали честь закладу та міста і стали переможцями олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних та спортивних конкурсів і турнірів; вшановуємо їх наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок навчання дітей, а також батьків, які виховують молодь, повну сил і прагнень до знань, творчості. Звичайно, без їхньої підтримки та розуміння учні не були б такими успішними та впевненими.

Фото без описуУ 2018/2019 навчальному році переможцями стали 63 учні закладів загальної середньої освіти м. Гадяча (Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради, Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради), які вибороли 48 перемог в номінаціях: «Природничі дисципліни», «Історія і правознавство», «Лінгвістика», «Математика, економіка, інформатика», «Трудове навчання і креслення», «Спорт».

Теплими словами вітали переможців і призерів обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук та інших інтелектуальних конкурсів та змагань Дроботя Г.М. – перший заступник міського голови, Майборода С.М. – завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, Недвига Г.А. – голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України, заслужений працівник профспілки.

Фото без описуДипломи, подяки та одноразові грошові стипендії учням-переможцям і їх наставникам від Гадяцької міської ради; відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради; методичного кабінету і Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради вручали керівники закладів освіти: Смірнова Т.Ю. (директор Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки), Парака В.М. (заступник директора з навчально-виховної роботи Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради), Нестеренко Н.В. (заступник директора з навчально-виховної роботи Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 імені Михайла Драгоманова), Ковінько Л.І. (директор Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3), Борис С.Я. (директор Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки), Майборода С.М. (завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради).

Фото без описуНайщиріші слова подяки висловлено батькам обдарованих дітей, адже талановиті діти ростуть у талановитих батьків.

Гарний настрій усім присутнім дарували кращі учасники художньої самодіяльності закладів освіти нашого міста. Щира їм дяка за це!

Ми ще і ще раз переконалися: нам є ким пишатися, до чого прагнути і куди рости. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, вчительської та батьківської громади, а ще велике бажання бачити свого учня, свою дитину успішною, потрібною людям і суспільству.

Щиро бажаємо юним школярам, учнівській молоді подальших успіхів, знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим. Пам’ятаймо, знання – найбільший із скарбів людини, скарб, ціну якого вона сама і визначає. Щоб заволодіти ним, потрібно постійно вчитися, не боятися відкривати сторінки нового, невідомого і пам’ятати, що чого б ти не навчався, ти навчаєшся для себе.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює вдячність колективу Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради за ініціативу та допомогу в організації заходу.