Сьогодні 27 Сумська реактивна артилерійська бригада відмічає 11-ту річницю з дня створення

Дата: 14.05.2019 15:19

14 травня 2008 року на базі Сумського артилерійського училища було створено легендарну 27  реактивну артилерійську бригаду, якій у 2009 році було присвоєно почесне звання «Сумська».

Понад п’ять років поспіль особовий склад бригади постійно виконує бойові завдання за призначенням у зоні проведення Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей, Приазов’я. Близько тридцяти військовослужбовців загинули, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

З нагоди річниці бригади вітаю військовослужбовців, воїнів запасу, батьків та матерів солдатів та зичу Вам миру, здоров'я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!

Міський голова                        В.О.Нестеренко