ВЕСНЯНІ РОБОТИ ПО БЛАГОУСТРОЮ ГАДЯЧА ТРИВАЮТЬ

Дата: 15.05.2019 11:12

Благоустрій міста є одним з ключових напрямів роботи міської влади. Прибирання вулиць, ремонт доріг,  викошування трави та висадка квітів – це ті питання, яким приділяється багато уваги у весняно-літній період.

Початок робочого тижня працівників МКП «Комунсервіс» розпочався зі стрижки газонів вздовж міських вулиць та на території парку «Перемога», а також висаджування розсади квітів на центральній клумбі площі Миру та на квітниках біля установ та організацій. Приємно відмітити, що до оформлення квітників залучаються не тільки комунальники і працівники структурних підрозділів міської ради, а й небайдужі гадячани.

Цього тижня також продовжуються роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття у місті.

Капітальний ремонт вул. Миру

Капітальний ремонт вул. Крупської

Значним кроком у поліпшенні благоустрою міста, крім ремонтів доріг, є відновлення пішохідних доріжок та тротуарів.

У місті продовжується вимощення сучасною тротуарною плиткою тротуарної доріжки по вулиці Полтавській

Триває капітальний ремонт бітумної покрівлі житлового будинку по вулиці Полтавська, 100

По вулиці Гетьманська встановлюються бордюри, які захищатимуть тротуари та газони  від стихійно припаркованих автомобілів. Встановлення бордюрного каменю також необхідно для збереження цілісності структури дороги та запобігання розповзанню кромки асфальтобетонного покриття на шляхах з інтенсивним рухом автотранспорту у місті.

Разом зробимо наше місто кращим!