УВАГА ВСІМ! ПЕРЕВІРКА ТЕХНІЧНОГО СТАНУ СИСТЕМИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПОВІЩЕННЯ РАЙОНУ

Шановні жителі Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади!

Виконавчий комітет Гадяцької міської ради  попереджає, що 23 травня 2019 року на території Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади заплановано проведення перевірки технічного стану системи централізованого оповіщення району.

Під час цієї перевірки будуть два рази вмикатися електросирени, звучання яких є сигналом цивільного захисту «Увага всім!». Трансляція сигналу «Увага всім!» буде вестись також по каналах обласної державної програми мереж проводового та ефірного радіомовлення.

Оскільки це навчальна перевірка засобів оповіщення, то мешканці Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади повинні зберігати спокій - їх життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Основна мета подібної перевірки - визначення працездатності районної та обласної системи централізованого оповіщення, яка створена для своєчасного інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації на Полтавщині, а також відпрацювання дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту.