У Гадячі проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Дата: 24.05.2019 13:43

23 травня 2019 року у м. Гадячі проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. У тестуванні взяли участь 646 випускників закладів загальної середньої освіти, учнів/студентів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, випускники минулих років м. Гадяча, Гадяцького та Зіньківського районів.

Пункти проведення ЗНО працювали на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3, Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки. Роботу пунктів проведення ЗНО забезпечили 114 педагогічні, 3 медичні працівники та 6 працівників поліціїї. Завдяки злагодженій роботі персоналу пунктів проведення ЗНО, дотримання учасниками процедури проходження ЗНО, тестування пройшло на належному рівні.

Дякуємо всім, хто долучився до цієї важливої і відповідальної роботи.

У м. Гадячі ще працюватимуть пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, яке відбудеться 4 червня 2019 року. Успіхів нашим випускникам!