Гадяч: місто-сад

Дата: 03.06.2019 13:09

Міська влада щорічно працює над озелененням міста, збільшенням кількості квітників вдовж міських вулиць та паркових алей. Усі жителі міста та гості пам’ятають, як милували око веселкові барви міських клумб минулого літа. Цього року ми також матимемо змогу насолоджуватись яскравими квітниками. Нові клумби і рабатки з’явилися на алеях  міського парку «Перемога».

Працівники міського комунального підприємства «Комунсервіс» вже закінчили засаджувати клумби. Сьогодні по місту висаджено 13,0 тисяч штук квітів на суму близько 100,0 тисяч гривень.

Наразі й гадячани активно долучаються до процесу розквіту міста. Щоправда, кожен по-своєму. Жителі міста висаджують квіти на балконах, поблизу під'їздів на власних присадибних ділянках, а підприємці уквітчують прилеглі до магазинів території.

У кожного є своя улюблена пора року, коли в душі проростає надія, любов та віра. Серце ж Гадяча та його краса відкриті для кожного мешканця і гостя міста протягом року...

Тож спільне втілення у реальність цього проекту зробить наше місто більш екологічним та комфортним для проживання.