Сьогодні, 4 червня 2019 року відбулася 47 позачергова сесія міської ради

Сьогодні, 04 червня 2019 року в залі засідань міської ради відбулася сорок сьома позачергова сесія міської ради сьомого скликання.

На пленарному засіданні, крім депутатів, були присутні начальники управлінь та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, голови вуличних комітетів, представники засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович - міський голова.

Після розгляду питань порядку денного депутатами міської ради були прийняті рішення: щодо виділення коштів для впровадження Плану соціально - економічного розвитку Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, внесено зміни до бюджету міста Гадяча на 2019 рік. Зокрема, кошти виділені:

• на реконструкцію вуличного освітлення та водонапірної вежі с. Біленченківка – 681,5 тис. грн.;
  • поточний ремонт доріг вулиць міста – 589 тис. грн.;
  • субвенції Управлінню соціального захисту населення  Гадяцької  РДА;
  • субвенції КП «Гадяцька ПМСД»  - 133,5 тис. грн.;
  • на проект капремонту покрівлі ПМСД  №2;
  • дитячій та районній бібліотеці на поповнення бібліотечного фонду 20,0 тис. грн.;
  • на ремонт апарату штучного вентилювання легенів -25,0 тис. грн.;
  • додатково для відпочинку учасників ООС (АТО);
  • футбольному клубу «Псел»  на участь у змаганнях.

Попередньо данні питання  порядку денного сесії було розглянуто на розширеному засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, підприємництва за головуванням заступника голови комісії Рубан Т.П.

У «Різному» виступили: депутат міської ради Гузь А.С., головний лікар комунального некомерційного підприємства «Гадяцька центральна районна лікарня» Басараб О.І.