Проведено навчання другої очної сесії підвищення кваліфікації учителів початкової школи

28-31 травня 2019 року на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради регіональним тренером – методистом методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Шимкою Н.П. проведено навчання другої очної сесії підвищення кваліфікації учителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2020/2021 навчальному році.

Кваліфікацію підвищували 16 вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Гадяцької міської та Сергіївської сільської рад і Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ст. ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради.

У ході тренінгових занять педагоги опрацювали основні нормативні документи НУШ, познайомились з особливостями емоційних та пізнавальних процесів дітей 6-7 річного віку, визначили свої ролі в освітньому процесі, оволоділи особливостями планування навчального процесу, організовувати інтегроване навчання, реалізовувати діяльнісний підхід, формувати критичне мислення та оволоділи прийомами використання цеглинок LEGO в ігровій пізнавальній діяльності.

Навчання вчителів продовжується. 3-8 червня 2019 року на педагогів чекає третя очна сесія підвищення кваліфікації учителів початкової школи. Бажаємо їм успіхів!