Увага! Впорядкування поштової адреси!

Дата: 05.06.2019 15:44

Відповідно до рішення тридцять шостої сесії Гадяцької міської ради п’ятого скликання від 07.07.2009 року, провулки I – й і II- й Колективний в м. Гадяч об’єднано та перейменовано у вулицю Засядька.

З метою впорядкування нумерації земельних ділянок (будівель) та уникнення повторення, просимо власників земельних ділянок колишніх провулків (I – й і II- й Колективний), до 18.06.2019, прибути до виконавчого комітету Гадяцької міської ради за адресою: вул. Лесі Українки, 3, м. Гадяч, кабінет № 10 (відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету Гадяцької міської) з правовстановлюючими документами на нерухоме майно та документом, що посвідчує особу, для вирішення питання впорядкування поштової адреси.

Графік роботи виконавчого комітету Гадяцької міської ради:

Пн –Чт  з 08:00 до 17:15;

Пт  з 08:00 до 16:00