Про внесення змін та доповнень до Програми соціального і економічного розвитку міста Гадяч на 2018 рік (35 сесія 7 скликання)

ТРИДЦЯТЬ ПЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

12 липня 2018 року

Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2018 рік

Відповідно до пункту 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 2 рішення двадцять сьомої сесії (друге пленарне засідання) міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року «Про Програму економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2018 рік»,

міська рада вирішила:

1. Внести зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2018 рік, в розділі 10.3 «Соціальний захист населення та соціальна підтримка учасників антитерористичної операції і внутрішньо-переміщених осіб» в основних завданнях та заходах на 2018 рік пункт 19 викласти в новій редакції (додаток 1).

2. Внести зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2018 рік, в таблиці Бюджет розвитку міста на 2018 рік (додається), а саме:

в розділі «Житлово-комунальне господарство» пункт 27 викласти в новій редакції;

в розділі «Інфраструктура» пункти 9, 11, 15 викласти в новій редакції та доповнити пунктами 65-67;

в розділі «Благоустрій» доповнити пунктами 11, 12.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, підприємництва (Боцула О.А.).

Міський голова В.О.Нестеренко

до рішення 35 сесії

Гадяцької міської ради

7 скликання

від 12.07.2018 року

Доповнення до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2018 рік

Розділ 10.3 Соціальний захист населення та соціальна підтримка учасників антитерористичної операції і внутрішньо переміщених осіб

Внести зміни в основні завдання та заходи на 2018 рік (пункт 19 викласти в новій редакції):

19. Забезпечення організації відпочинку (з наданням оздоровчих послуг) демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в районах проведення антитерористичної операції та членів їх сімей (дружина, (чоловік), неповнолітні діти) - Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації, Управління соціального захисту населення райдержадміністрації - кошти бюджету міста – 45,0 тис. грн.

Секретар міської ради Г.В. Сафонов