Гадяцькі дороги посилено поливають через спеку

Дата: 12.06.2019 13:33

З початку червня в Гадячі панує по-справжньому спекотна погода. Вже кілька днів денна температура повітря сягає 30 і вище  градусів, що погано впливає на асфальтне покриття і може призвести до його деформації.

Придбана в минулому році машина дорожня комбінована МДКЗ  у літній період використовується міським комунальним підприємством «Комунсервіс»,  як поливомийний автомобіль.  Полив доріг не тільки запобігає передчасній деформації асфальтобетонного покриття, а і позитивно впливає на екологічну ситуацію в місті, оскільки суттєво зменшує випари шкідливих речовин від гарячого асфальту в повітря.

За високої температури людей тягне до води. Є у Гадячі місця, де можна перепочити та відновити сили у літню спеку. Найпривабливішим і найпопулярнішим із них є фонтанчик біля Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Сюди регулярно приходять освіжитись як діти, так і дорослі.