Привітання міського голови з Днем медичного працівника!

Дата: 14.06.2019 10:32

Шановні лікарі, медсестри, лаборанти, санітари, ветерани медичної галузі,  від щирого серця  вітаю всіх вас з професійним святом - Днем медичного працівника!

Щоденно Ви покликані виконувати нелегку, але таку почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я людей, повсякчас демонструючи нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах. Добре слово поєднане з досвідом і знанням медика – запорука успіху в роботі.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. Нехай ваша турбота і милосердя, щедрість душ та щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.

З повагою,

міський голова           В.О.Нестеренко