Відбулась урочиста передача Гадяцькій міській об’єднаній територіальній громаді земельних ділянок сільськогосподарського призначення

Дата: 18.06.2019 15:50

Сьогодні, 18 червня 2019 року Гадяцький міський голова Володимир Олександрович Нестеренко взяв участь  в офіційному підписанні актів приймання-передачі Гадяцькій міській об’єднаній територіальній громаді земельних ділянок  сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність загальною площею 910,5640 га. Урочиста передача відбулась за  участю керівника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області – Вадима Чувпила, керівників структурних підрозділів Головного управління  у районах і містах області, керівників структурних підрозділів Головного управління та голів сільських, селищних та міських об’єднаних територіальних громад.

Гадяцька об’єднана громада отримала для свого розвитку важливий ресурс, який, у свою чергу, покращить і пришвидшить об’єднавчий процес у тих громадах, які поки що лише спостерігають за децентралізацією.