У Гадячі відкрили меморальні дошки

Дата: 27.06.2019 13:00

Напередодні Дня Конституції, з  метою вшанування і пам’яті 27.06.2019 у місті Гадячі  відбулося відкриття Меморіальних дошок видатним землякам, громадським і політичним діячам кінця ХІХ початку ХХ століття. На приміщенні редакції газети «Гадяцький вісник» по вул. М. Драгоманова, 8  встановлено Меморіальну дошку  з нагоди 170-річчя від дня народження славетної землячки Олени Пчілки (ініціатор встановлення Валентина Шемчук – голова Полтавського обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада»,  член Національної спілки журналістів України). На  приміщенні фінансового управління по вул. Чапаєва, 10 відкрито Меморіальну дошку пам’яті родини Чижевських (Павлу Чижевському 1860-1925 рр., Григорію Чижевському 1886-1936 рр., Миколі Чижевському 1890-1954 рр.), ініціатори встановлення -  товариство «Чорні запорожці» та Роберт Чижевський. У відкритті взяли участь представники Гадяцької міської ОТГ, трудові колективи установ та організацій.