Прес-тур «Досягнення та успіхи громади в умовах децентралізації»

Дата: 08.08.2019 16:35

8 серпня  2019 року Гадяцьку міську ОТГ відвідали журналісти друкованих та інтернет видань, телеканалів області і міста. Візит відбувся в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування  в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID

Знайомство з нашою громадою представники мас-медіа розпочали в залі Гадяцької міської ради, де міський голова Володимир Нестеренко розповів про процес утворення та рік роботи міської ОТГ. Начальник відділу культури і туризму Гадяцької міської ради Катерина Кувшинова повідомила про те, чим туристично привабливий Гадяч для гостей нашого міста.

Потім журналісти ознайомилися з функціонуванням закладів освіти безпосередньо: відвідали комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» (директор Шкрьоба С.В.). Логічним продовженням теми стала зустріч з директором закладу дошкільної освіти «Веснянка» Сизьон К.Д. Гості оглянули відремонтований харчоблок, проведений капітальний ремонт покрівлі та замінені вікна і двері закладу в рамках проведення енергозберігаючих заходів.

Далі представники ЗМІ оглянули спецтехніку МКП «Комунсервіс» (міський автобус та автомобіль дорожній комбінований). Міський голова В.Нестеренко вказав на багатофункціональність спецтехніки та її цілорічне використання.

В рамках прес-туру журналісти оглянули міський парк «Перемога», відвідали Гадяцький історико-краєзнавчий музей,  «Гадяцькі підземелля». Завершенням прес-туру стала екскурсія до центру хасидизму «Адмор Азакен».