У Гадячі відсвяткували День мікрорайону Підварок

Дата: 12.08.2019 15:07

Вихідними жителі мікрорайону Підварок спільними зусиллями влаштували масове свято, присвячене рідному мікрорайону.

Яскравим, веселим, феєричним і, водночас, дуже теплим та домашнім вдалося це свято завдяки згуртованій роботі команди жителів мікрорайону,  яку вже не перший рік очолює  молодий і енергійний голова вуличного комітету Віталій Ракочій. Як дружно працювали, так і дружно та усі разом відпочивали. До слова, програму заходів розробляли  враховуючи думку чи не кожного мешканця.

Всіх присутніх жителів привітала та передала слова подяки від міського  голови Володимира Нестеренка начальник відділу культури і туризму Гадяцької міської ради Катерина Кувшинова.

Такі свята вже стали гарною традицією, яка показує, що можна зробити громадою для себе, своїх дітей і, в цілому, для розвитку міста.