Оголошення про семінар-тренінг ГО "Відкритий світ молоді"

Дата: 13.08.2019 13:49

Громадська організація «Відкритий світ молоді» з 26 вересня по 03 жовтня 2019 року, в рамках культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Сербії, Хорватії організовує семінар-тренінг «Соціальне партнерство як ефективна форма соціальної взаємодії».

Метою семінару є розгляд ефективних моделей соціального партнерства як нової форми партнерської соціальної взаємодії, його цілей і завдань на сучасному розвитку суспільства.

До участі у семінарі запрошуються представники місцевого самоврядування, управлінь соціального захисту населення, освіти, культури, молодіжної політики, охорони здоров’я, громадських організацій, інші зацікавлені спеціалісти.

Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару.

За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатись до організаторів заходу за телефонами: 067-449-13-41, 097-718-17—67, 050-334-40-92, 050-311-32-80.