Підкова - на щастя і успіх

Дата: 21.08.2019 15:08

Роботи з реконструкції міського парку «Перемога» тривають. Зміни відбуваються шляхом розширення існуючої дорожньо-стежкової мережі, встановленням малих архітектурних форм, облаштуванням дитячого та спортивного майданчиків, збільшенням кількості фонарних стовпів для освітлення оновлених алей. Наразі на завершальному етапі роботи з реконструкції алеї Казок імені Олени Пчілки. На місці неупорядкованої території облаштовано рекреаційну зону у вигляді сучасної алеї з встановленими інноваційними лавами у вигляді підкови. Підкова завжди символізувала щастя та успіх. По повір’ю, даний предмет приносить здоров’я, щастя, любов і багатство. Тож у молодят, які завітають до весільної альтанки, з’явилася можливість загадати бажання на білосніжній лаві-підкові.

Передбачається поступове, в кілька етапів, омолодження дерев та кущів,  а також створення нових клумб.

Упорядкування  простору парку сприятиме естетичному вихованню молоді та дітей, надасть можливість мешканцям та гостям міста відпочивати в охайному та чистому місці. Від кожного з нас залежить збереження куточків відпочинку, тільки разом ми зробимо кращим наше місто.