Повідомлення про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 22.08.2019 15:30

Виконавчим комітетом Гадяцької міської ради 21.08.2019 відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням сорокової сесії Гадяцької міської ради від 14.11.2018 проведено конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості нерухомого майна - нежитлового приміщення площею 67,0 кв.м., розташованого за адресою: вул. Полтавська, 43, приміщення 3, м. Гадяч, яке знаходяться на балансі комунального підприємства «Гадяч-житло».

За результатами розгляду конкурсною комісією поданих учасниками конкурсних пропозицій, переможцем конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості нерухомого майна - нежитлового приміщення площею 67,0 кв.м., розташованого за адресою: вул. Полтавська, 43, приміщення 3, м. Гадяч обрано юридичну особу – ТОВАРНА БІРЖА «ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА БІРЖА НЕРУХОМОСТІ».