Привітання міського голови з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Дата: 23.08.2019 16:00

Шановні жителі Гадяцької  міської об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

День Державного прапора та День Незалежності України - не просто дати. Це дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна зі своїми державними символами. За 28 років наша країна пройшла непростий шлях до справжньої незалежності, день за днем будуючи українську державу.

Незалежність – це наші думки та вчинки, відчуття особистої свободи, пам’ять про тих, хто упродовж багатьох століть виборював та виборює зараз волю для України.

Незважаючи на ті випробування, які випали нашій країні, ми довели, що готові і вміємо втілювати в життя реформи та запроваджувати зміни в багатьох сферах громадського життя.

Переконаний, що спільними зусиллями ми перетворимо Україну на країну спроможних громад, які забезпечать гідне життя кожному громадянину.

Тож, дорогі земляки, бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, віри у щасливе майбутнє України.

З повагою,

міський голова В.Нестеренко