Засідання 52 позачергової сесії міської ради

3 вересня 2019 року в залі засідань міської ради відбулася 52 позачергова сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання. В роботі сесії прийняли участь 21 депутат із 26 обраних. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович – міський голова.

В порядок денний було включено і розглянуто лише два питання:

1. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КП «Гадяч-житло» на 2019 рік.

2. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2019 рік.

Депутатами міської ради було внесено зміни до Програми та бюджету міста Гадяча у зв’язку з наданням фінансової допомоги комунальному підприємству «Гадяч-житло» для вирішення окремих питань господарської діяльності комунального підприємства шляхом поповнення обігових коштів в розмірі 350 тис. грн.

Під час ведення пленарного засідання виступили: депутати міської ради Ільяшенко О.І., Гузь А.С., Лепський М.М., Боцула О.М., міський голова Нестеренко В.О.