Проведено засідання методичного об’єднання вихователів-методистів та вихователів закладів дошкільної освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ

Дата: 04.09.2019 13:47

03 вересня 2019 року проведено засідання методичного об’єднання  вихователів-методистів та вихователів  закладів дошкільної освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ на базі ЗДО № 6 «Сонечко» Гадяцької міської ради.

Музичним вітанням розпочали зустріч вихованці закладу дошкільної освіти.

У ході засідання було розглянуто питання: «Про аналіз роботи методичного об’єднання у 2018/2019 навчальному році»,  «Про схвалення плану роботи методичного об’єднання на 2019/2020 навчальний рік»    (Морквич З.В., голова методичного об’єднання), «Щодо організації діяльності закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти у 2019/2020 навчальному році», «Щодо використання освітніх веб-ресурсів у практичній діяльності педагогів ЗДО» (Аколович Т.П., методист методичного кабінету), «Щодо організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти» (Шкрьоба С.В., директор комунальної установи «Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр» Гадяцької міської ради).

Окрім того, Аколович Т.П. провела майстер-клас з учасниками методичного заходу з питання впровадження педагогіки партнерства в закладах дошкільної освіти.