Привітання міського голови з Днем вчителя та Днем працівників освіти!

Дата: 04.10.2019 13:18

Шановні вчителі, працівники освіти,  ветерани освітянської ниви!

Прийміть щирі вітання з професійним святом: Днем вчителя та Днем працівників освіти!

Немає завдання більш благородного, ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Адже найкраща професія на землі, найвідповідальніша і така необхідна для суспільства - Вчитель. Саме на плечі Вчителя лягає особливо відповідальна місія: бути для молодшого покоління джерелом мудрості і знань. Від вчителя, педагога у великій мірі залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство. Високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до держави та рідного міста виховуєте Ви, педагоги, в юних мешканцях нашої громади.

Щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Бажаю Вам успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, міцного здоров`я, творчої енергії та людської поваги!

З повагою,

міський голова В.О.Нестеренко