Проведено міський етап обласних математичних змагань імені М.В.Остроградського

Дата: 04.10.2019 13:16

02 жовтня 2019 року на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проведено І (міський) етап обласних математичних змагань імені М.В.Остроградського.

Змагання проводилися з метою виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до історії математики та традицій свого народу, вшанування пам’яті нашого славетного земляка М.В.Остроградського. Здобувачі освіти змагалися у двох вікових групах: молодша – учні  8-9 класів та старша – учні 10-11 класів.  І тур змагань  – підготовка конкурсної роботи, яка надавалась оргкомітетові у день  проведення змагань, її захист; ІІ тур – виконання практичних завдань, відповіді на які учасники давали у письмовій формі.

У математичних змаганнях взяли участь юні математики чотирьох закладів загальної середньої освіти міста. Усі учасники продемонстрували свою готовність до науково-дослідницької роботи з математики, вміння формувати і відстоювати власну думку. Під час виконання практичних завдань учні показали необхідні знання зі шкільного курсу математики для розв’язування задач з алгебри та геометрії, відповіли на питання пов’язані з життєвим шляхом та науково-педагогічною діяльністю М.В.Остроградського.

Переможцями змагань в молодшій та старшій віковій групі стали учні Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Сизьон Катерина та Павлюк Олександр (наукові керівники Галушка Л.П., Залозна Т.О.).

Дипломом ІІ ступеня нагорожено Подколзіну Анну, ученицю Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова (науковий керівник Велічай В.В.)

Дипломами ІІІ ступеня нагороджено: Рішка Антона, учня Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського (науковий керівник Сербін Н.М.); Яріза Ростислава, учня Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки (науковий керівник Мисюра Л.М.) та Лободу Дмитра, учня Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна (науковий керівник Ященко В.В.).

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку закладам освіти міста за участь і організацію міського етапу обласних  математичних змагань імені М.В. Остроградського.