У Гадячі вітали освітян із професійним святом

Дата: 04.10.2019 13:30

3 жовтня у кіноконцертному залі «Дружба» відбулися  урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Педагогічну громаду напередодні професійного свята вітали перший заступник міського голови Геннадій Дроботя, начальник міського відділу освіти молоді та спорту Гадяцької міської ради Станіслав Бутенко, керівники району та ОТГ.

За вагомий внесок у розвиток освітньої галузі Гадяцької міської ОТГ та  сумлінну працю на освітянській ниві, високу професійну майстерність, успіхи у справі навчання і виховання дітей, активну громадську позицію, почуття патріотизму та з нагоди професійного свята Почесними грамотами нагородили кращих із кращих.

Після церемонії нагородження артисти Гадяцького РБК  подарували шановному зібранню святковий концерт.