Поздоровлення міського голови з Днем захисника України!

Дата: 11.10.2019 09:06

Шановні захисники України!

Прийміть найкращі побажання і щирі вітання з Днем захисника України. Це свято відзначається 14 жовтня — в день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем українського козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг. Всі поздоровлення сьогодні адресовані захисникам – нащадкам славного козацького роду, які в умовах сьогодення продовжують славні традиції українського воїнства, головні серед яких — патріотизм, мужність, любов до нашої землі.

Сердечно бажаю вам міцного козацького здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди, миру і спокою! Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають вас на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України!

Міський голова  В.Нестеренко