Триває проведення методичних днів методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради у ЗДО «Первоцвіт» Гадяцької міської ради

З 15 по 18 жовтня 2019 року триває проведення методичних днів методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради у ЗДО «Первоцвіт» Гадяцької міської ради.

Захід розпочався знайомством працівників ММК з педагогічним колективом закладу дошкільної освіти. Завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода С.М. та методист з дошкільної освіти Аколович Т.П. ознайомили працівників закладу з Планом проведення методичних днів методичного кабінету, зокрема з питаннями щодо організації науково-методичної, дослідницької роботи педагогічних працівників закладу, організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників, організації методичної роботи і її результативністю тощо.

Педагоги закладу дошкільної освіти презентують досвід роботи з організації розвивального освітнього середовища за освітніми лініями Базового компоненту дошкільної освіти. Також знайомлять з напрямки гурткової роботи, забезпеченням соціально-психологічного супроводу учасників освітнього процесу, організацією інноваційної діяльності, фізичної культури, організацією роботи з батьківською громадськістю.

Працівники методичного кабінету вивчають освітній режим закладу, роботу директора Писанки Ю.Л., вихователя-методиста Устінової І.В., практичного психолога Пустовіт Л.М., інструктора з фізичної культури Івасів Н.В., вихователів ЗДО та надають методичні рекомендації щодо вдосконалення освітнього процесу закладу дошкільної освіти.

Сподіваємося, що поради надані працівниками методичного кабінету колективу ЗДО сприятимуть подальшому вдосконаленню і підвищенню ефективності освітнього процесу у закладі.