Проведено змагання дівчат з футзалу в залік Спартакіади школярів 2019/2020 навчального року

Дата: 18.10.2019 15:30

17 жовтня 2019 року відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради і ММК на базі ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище»  проведено змагання дівчат з футзалу, в залік Спартакіади школярів  2019/2020 навчального року.

Результати змагань (І група):

І місце – Гадяцький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів  імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради;

ІІ місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради;

ІІІ місце – Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради;

ІV місце – Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради;

V місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради;

VІ місце – Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради.

Результати змагань (ІІ група):

І місце – Розбишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради;

ІІ місце – Біленченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Гадяцької міської ради.

Вітаємо переможців змагань. Дякуємо за допомогу в організації заходу колективу ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище».

Переможці змагань будуть представляти наше місто 14 листопада 2019 року на зональних обласних змаганнях дівчат з футзалу у залік обласної Гімназіади школярів 2019/2020 навчального року, які відбудуться в Гадячі.

Бажаємо успіхів нашим спортсменкам!