У Гадяцькій школі відремонтовано харчоблок

Дата: 28.10.2019 08:29

Одним із пріоритетів міської влади є забезпечення якісного і безпечного харчування школярів. Так,  у харчоблоці шкільної їдальні Гадяцької CШ І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова зроблено капітальний ремонт з впровадженням енергозберігаючого обладнання. В ході проведення ремонтних робіт  замінено вікна та двері на енергозберігаючі, покладено облицювальну плитку на стінах і підлозі,  встановлено кухонну витяжку, стелажі, придбано новий кухонний посуд, а старе електрообладнання повністю замінено на  енергозберігаюче. Ремонтні роботи провели за рахунок міського бюджету, на це пішло 1 млн. 115 тисяч гривень.  Ремонт проведено з урахуванням усіх норм і вимог, які пред’являються до подібних об’єктів.

Міський голова Володимир НЕСТЕРЕНКО зазначив, що наші діти повинні харчуватися в належних умовах.