Мітинг-реквієм з нагоди 75-ї річниці з Дня вигнання нацистів з України

Ми знов прийшли  до Вічного  Вогню,

І з  нами  прийдуть,   і  онуки,  й  діти,

Щоб  ветеранам  до  землі  вклонитись,

Щоб вшанувати  їхню  сивину.

Фото без опису28 жовтня о 10.00 у міському парку відбувся мітинг-реквієм  з  нагоди 75-ї річниці з Дня  вигнання нацистів з України. У заході взяли участь представники міської та районної влади, міська громадська організація ветеранів війни та праці, трудові колективи установ та організацій міста, пересічні громадяни. Слова вдячності та поваги висловили ветеранам районний  військовий  комісар,  підполковник  М.В. Овчаренко, голова районної  ради  ветеранів І.І. Бережний, голова Гадяцької міської громадської організації ветеранів війни та праці А.В.Київський, в.о.голови райдержадміністрації С.М.Бондаренко, голова районної ради В.П.Нікітенко. По закінченню тематичного заходу присутні поклали квіти до Меморіалу вічної слави, пам’ятних знаків воїнам-визволителям.