Гадячани – учасники обласної військово-патріотичної гри «Петлюрівський вишкіл – 2019»

З 25 по 28 жовтня 2019 року у с. Міські Млини Зіньківського району на базі Полтавського обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору «Еколог» Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації втретє проведено обласну військово-патріотичну гру «Петлюрівський вишкіл».

У змаганнях взяли участь двадцять одна команда з усієї Полтавщини. Гра входить до обласної програми національно-патріотичного виховання. Вона має навчальну та оздоровчу цілі. Місто Гадяч на змаганнях представляв загін «Заярські козаки» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради. Насиченою була програма заходу, діти брали участь у 6 конкурсах-змаганнях:

«Строю та пісні»виконання стройових прийомів (згідно з вимогами Стройового статуту Збройних Сил України) та виконання державною мовою стройової пісні військово-патріотичного спрямування;

«Воєнно-історичний конкурс» – конкурс знавців історії України (Українська революція 1917-1921 років, українські військові формування першої чверті ХХ століття, життя і діяльність Симона Петлюри, вшанування його пам'яті, героїзм українців під час Другої світової війни, сучасні збройні сили України, війна на сході України (війна на Донбасі);

«Вогнева підготовка» (мішень № 4 з дистанції 10 м);

«Туристсько-спортивна смуга перешкод»Команда долає визначений маршрут довжиною до 200 м, на якому послідовно виконує завдання на етапах-перешкодах;

Метання навчальної «гранати»;

Силові змагання «Підтягування-віджимання».

Вітаємо загін «Заярські козаки», який виборов ІІ других місця в конкурсах «Вогнева підготовка», та «Метання навчальної «гранати» і достойно представив наше місто на обласних змаганнях, посівши 6 загальнокомандне місце.

Висловлюємо подяку за підготовку дітей до змагань керівнику команди – учителю фізичної культури Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Білоцерківцю Володимиру Івановичу.