Звіт міського голови про роботу (відео)

Дата: 15.11.2019 21:32

Міська рада представляє спільні інтереси жителів міста та сіл об’єднаної територіальної громади. Тому все, що зроблено за звітний період, є результатом колективної праці депутатського корпусу та працівників виконавчих органів міської ради, співпраці з керівниками підприємств установ та організацій громади, громадських організацій, депутатів Верховної та обласної рад.

Основними напрямками  роботи стали:  покращення стану об’єктів соціальної інфраструктури – будівництво якісних автошляхів, перекриття та ремонт дахів шкіл, капітальний ремонт  харчоблоків навчальних закладів, будівництво спортивних та встановлення дитячих майданчиків, а також створення комфортних умов праці в усіх сферах життєдіяльності.

Детальний звіт дивіться у відео