21 листопада - Всесвітній день телебачення

Дата: 18.11.2019 16:11

17 грудня 1996 Генеральна Асамблея проголосила 21 листопада Всесвітнім днем телебачення в ознаменування дати проведення першого Всесвітнього телевізійного форуму в Організації Об'єднаних Націй.

Всесвітній день телебачення — по-справжньому загальне свято. Адже в середньому кожна людина витрачає 15 років життя на перегляд ТБ. А ось вітають сьогодні тих, хто працює по той бік екрану.

Телевізійники сприймають життя через об’єктиви камер, вони завжди в центрі подій, а завдяки їм і ми в курсі всього, що відбувається в світі. Вони присвячують роботі будні, вихідні, а часом й ночі. І це не тільки ведучі та журналісти, а й водії та режисери, оператори та монтажери, які лишаються за кадром, але їхня робота не менш важлива.

Всесвітній день телебачення — гарний привід відволіктися від метушні й провести вечір за переглядом улюбленої програми. І нехай винуватці торжества не відчувають нестачі в ідеях і завжди знаходять, чим нас захопити та здивувати.