Увага! Важлива інформація!

Виконавчий комітет Гадяцької міської ради повідомляє, що відповідно до п.25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР проводиться щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані.

Жителям м. Гадяч, для подальшого перебування на квартирному обліку до 1 грудня 2019 року необхідно надати до виконкому Гадяцької міської ради        (м. Гадяч, вул. Лесі Українки, 3, каб. 12) наступні документи:

• копія паспорта;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • довідка про реєстрацію місця проживання;
  • довідка про склад сім’ї;
  • акт перевірки житлових умов;
  • довідка з Полтавського БТІ та інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про відсутність або наявність у власності нерухомого майна на всіх членів сім’ї;
  • при наявності пільг – копія відповідного посвідчення.