У Гадячі відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2019 16:59

Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи. У Гадячі за участю керівництва міської та районної влади, працівників органів влади, місцевого самоврядування, державних установ міста, представників громадських організацій та жителів міста відбулись заходи з нагоди вшанування річниці Революції Гідності.

Гадячани зібралися, аби вшанувати  пам'ять героїв, що віддали своє життя за свободу і незалежність рідної України, за її демократичний  та  європейський вибір.

Очільники Гадяцької громади та району  вкотре нагадали учасникам заходу про основні цінності усіх українців, про те що всіх нас об’єднує та згуртовує. Закликали всіх бути відповідальними і свідомими, цінувати свободу і гідність, як ті ідеали, за які в різні часи історичного життя країни, поклали життя гідні сини і доньки України.

Учасники зібрання поклали квіти до пам’ятного знаку українським воїнам, які загинули на сході України, захищаючи Батьківщину.