Гадячани – учасники очного етапу Х обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята»

Дата: 26.11.2019 08:57

19-21 листопада 2019 року у м. Полтаві на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого проведено Х обласну краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята».

Вже втретє поспіль представники Гадяча є учасниками Конференції. Адже у очному етапі Х обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята» брала участь учениця Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради Харенко Любава (8 клас, секція «Археологічне, історичне краєзнавство»). Наша представниця презентувала пошуково-дослідницьку роботу «Розвиток інтелектуального руху на Гадяччині».

Любава довела свій талант та широкий кругозір, дівчина блискуче представила власні дослідження і були нагороджена грамотою Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді засвідчила, що заклади загальної середньої освіти м. Гадяча, а особливо Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 ім. Івана Виговського, проводять цілеспрямовану роботу з розвитку пошуково-краєзнавчих досліджень, підтримують юних науковців.

Висловлюємо щирі слова вдячності Любаві Харенко, а також її науковому керівнику – учителю історії Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 ім. Івана Виговського Кулик Катерині Панасівні за пророблену роботу і бажаємо успіхів, реалізації подальших планів!