Розпочато підготовку до проведення ЗНО-2020

Дата: 26.11.2019 09:00

21 листопада 2019 року працівники методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, директори та заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ відвідали м Миргород, де взяли участь у зустрічах та нараді «Зовнішні освітні оцінювання: стратегування та реалізація». Зустрічі організовано Харківським центром оцінювання якості освіти та Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського.

На зібраннях обговорено:

- Проєкт Стратегії розвитку освітніх оцінювань у сфері загальної середньої освіти в Україні до 2030 року;

- Використання результатів моніторингового дослідження читацької та математичної компетентностей для підвищення якості початкової освіти;

- Особливості ЗНО-2020 та ЗНО-2021;

- Деякі результати ЗНО-2019.