25 листопада 2019 року відбулося засідання Конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора СШ І-ІІІ ст. № 2 ім. М. Драгоманова

25 листопада 2019 року відбулося засідання Конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Полтавської області.

Конкурс був проведений відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міста Гадяча, затвердженого рішенням 34-ї сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 26.06.2018 року.

Конкурсна комісія складалася з представників трудового колективу школи № 2 (2 особи); батьківського комітету СШ І-ІІІ ст. № 2 (2 особи); відділу освіти молоді та спорту міської ради (2 особи); ради директорів загальноосвітніх шкіл міської об’єднаної  територіальної громади (2 особи); Гадяцької міської ради (2 особи).

До участі у конкурсі було допущено і приймали участь два кандидата:

Фото без опису - Нестеренко Наталія Вікторівна – заступник директора з навчальної роботи Гадяцької СШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова;

- Рубан Тетяна Петрівна – заступник директора з виховної роботи Гадяцької СШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова.

Конкурсний відбір проходив відкрито, проводилася відео- та фото-зйомка.

За підсумками загальної суми балів переможцем конкурсу стала Нестеренко Наталія Вікторівна.

Відповідно до Положення про проведення конкурсу Гадяцька міська рада на своєму черговому пленарному засіданні затверджує переможця конкурсу на посаду керівника Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова.