Вітання міського голови до Міжнародного дня волонтера

Дата: 05.12.2019 11:00

5 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день волонтера – свято кожного,  хто за велінням серця і покликом душі, не чекаючи подяк і нагород, абсолютно безкорисливо робить добрі справи, які  укріплюють  людську віру в  добро та справедливість.

Сьогодні хочу висловити подяку всім волонтерам, які забувають про власні інтереси та стають на шлях служіння іншим. Це справді благородна місія, і не кожен на таке здатен. Всі ви жертвуєте своїм власним часом, грошима, здоров’ям, дехто ризикує навіть своїм життям, і все для того, аби допомогти людям, аби зробити нашу країну кращою.

Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Переконаний, що лише спільною працею ми  змінимо нашу країну на краще.

З повагою, міський голова В.О.Нестеренко