Відбулося перше пленарне засідання 56-ї сесії Гадяцької міської ради

Дата: 09.12.2019 14:13

П’ятого грудня 2019 року відбулося перше пленарне засідання 56-ї сесії Гадяцької міської ради.

На початку засідання,  Володимир Нестеренко привітав присутніх із святами - Днем волонтера, Днем Збройних сил України та Днем самоврядування. Після чого перейшли до розгляду питань порядку денного, їх було аж 63. Одним із перших питань було затвердження  кандидатури Наталії Вікторівни Нестеренко на посаду директора міської школи № 2 ім. М.Драгоманова. Після чого розглянуті питання, щодо внесення змін до міських Програм, змін до бюджету міста на 2019 рік. Потім розглянули ряд земельних питань.Під час їх  розгляду  депутати одноголосно підтримали питання виділення учасникам АТО земельних ділянок орієнтовною площею по 2  га.