Проведено семінар-практикум для працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Формування психологічного клімату в колективі»

Фото без описуФото без опису6 грудня 2019 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів   № 2  імені Михайла Драгоманова  методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проведено семінар-практикум для  працівників психологічної служби  закладів  освіти Гадяцької та Сергіївської ОТГ «Формування психологічного клімату в колективі».

Про специфіку психологічного клімату та взаємовідносин в емоційно- компетентній команді розповіла Аколович Т.П., методист методичного кабінету.  Жезіцька О.А., соціальний педагог Гадяцької спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського познайомила присутніх з досвідом роботи психологічної служби закладу освіти щодо формування позитивного психологічного мікроклімату педагогічного та учнівського колективів.

У практичній частині семінару-практикуму було проведено ряд практик: заняття для педагогів «Згуртований, доброзичливий колектив як запорука успішного навчання учнів» (Литвиненко Т.С.,  практичний психолог Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ № 2 імені Михайла Драгоманова), мікс вправ та технік на згуртованість учнівського та дитячого колективу (Чирвон І.І., соціальний педагог Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ № 2 імені Михайла Драгоманова), інтерактивна гра на розвиток емоційного інтелекту команди «Створення бізнес-компанії» (Аколович Т.П., методист ММК), тренінг-гра «Королівство»    (Галась Н.Б., практичний психолог Гадяцької спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського).

На звершення семінару-практикуму підведено підсумки роботи  заходу та прийнято методичні рекомендації по формуванню психологічного клімату в   колективі.

Висловлюємо подяку адміністрації та колективу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів   № 2  імені Михайла Драгоманова за допомогу в організації методичного заходу.