Гадяч був представлений на ІІІ обласному Форумі працівників методичної служби Полтавської області

Фото без описуФото без опису

5 грудня 2019 року завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода С.М. представляв методичну службу закладів та установ освіти Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на ІІІ обласному Форумі працівників методичної служби Полтавської області, який проведено на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського.

На зібранні обговорено надзвичайно важливі питання, зокрема: щодо ходу реалізації концепції розвитку методичної служби Полтавської області у 2015-2020 роках (доп. заступник директора Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського Корягіна Н.В.), щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників при Полтавському ОІППО ім. М.В.Остроградського (доп. методист відділу організації підвищення кваліфікації Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського Заєць Г.М.), щодо завдань інклюзивної освіти у 2020 році (доп. Завідувачка кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського Калініченко І.О.). Присутні ознайомитися також з досвідом роботи методичних служб Полтавського, Карлівського районів і м. Полтави.

У ході експрес-наради вказано на особливості в організації методичної роботи з педагогічними кадрами у 2020 році, презентовано проект щодо формування координаційно-методичної ради при Полтавському ОІППО ім. М.В.Остроградського, окреслено напрямки та строки пілотування базової освіти, умови ефективної діяльності, особливості взаємодії між різними підрозділами.

Дякуємо Полтавському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського за творчий пошук нової сучасної системи надання методичних та освітніх послуг для підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів і установ освіти.