Проведено змагання юнаків з баскетболу в залік Спартакіади школярів 2019/2020 навчального року

05 грудня 2019 року відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради і ММК на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки проведено змагання юнаків з баскетболу, в залік Спартакіади школярів  2019/2020 навчального року.

Результати змагань (І група):

І місце – Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради;

ІІ місце – Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

ІІІ місце – Гадяцький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів  імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради;

ІV місце – Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради;

V місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради;

VІ місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

Результати змагань (ІІ група):

І місце – Біленченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Гадяцької міської ради.

ІІ місце –Качанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сергіївської сільської ради.

Переможці змагань будуть представляти наше місто у січні 2020 року в м. Зінькові  на зональних обласних змаганнях  юнаків з баскетболу у залік обласної Гімназіади школярів 2019/2020 навчального року.

Бажаємо успіхів нашим спортсменам!