Проведено змагання дівчат з баскетболу в залік Спартакіади школярів 2019/2020 навчального року

Дата: 13.12.2019 09:01

12 грудня 2019 року відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради і ММК на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки проведено змагання дівчат з баскетболу, в залік Спартакіади школярів  2019/2020 навчального року.

Результати змагань:

І місце – Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради;

ІІ місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради;

ІІІ місце – Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради;

ІV місце – Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

V місце – Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради.

Переможці змагань будуть представляти наше місто у січні 2020 року в м. Зінькові  на зональних обласних змаганнях дівчат з баскетболу у залік обласної Гімназіади школярів 2019/2020 навчального року.

Бажаємо успіхів нашим спортсменкам!